”MË SHAU, FUTI DHE SHOQEN…”/ Moderatorja i kthehet keq fanseve të saj dhe i fëlliq publikisht (FOTO) – AlpeGossip
”MË SHAU, FUTI DHE SHOQEN…”/ Moderatorja i kthehet keq fanseve të saj dhe i fëlliq publikisht (FOTO)

”MË SHAU, FUTI DHE SHOQEN…”/ Moderatorja i kthehet keq fanseve të saj dhe i fëlliq publikisht (FOTO)

Moderatorja Dajana Shabani pas largimit nga emisioni “Ditë e re” në “Ora News”, është larguar për disa ditë pushimi dhe vazhdimisht ka publikuar foto dhe video me fansat e saj. Ashtu si shumë personazhe të njohur edhe ajo shpesh përballet me komente negative nga fansat.

Mirëpo, siç duket dy vajza ja kanë sjell në majë të hundës moderatores me ofendimet e tyre dhe ajo ka vendosur t’i flliq publikisht duke u bërë publike emrat.

Dajana ka shpërndarë adresat e dy vajzave në ‘Instastory’ dhe pranë tyre ka shkruar: “Më shau, futi dhe shoqen, u fut dhe me adresë fallco, dhe tani nuk më ndjek më. Po pse miiii, pse s’më ndjekkk”, shkruan ajo ndërsa më vonë shpërndan edhe profilin e vajzës tjetër: “Ja dhe shoqja bukuria. Dhe më shajne dhe më heqin…nuk diii”, përfundon Dajana.