NDRYSHOJNË SËRISH LOOK/ Këto janë vajzat VIP që i´u rikthyhen “origjinalitetit” (FOTO) – AlpeGossip
NDRYSHOJNË SËRISH LOOK/ Këto janë vajzat VIP që i´u rikthyhen “origjinalitetit” (FOTO)

NDRYSHOJNË SËRISH LOOK/ Këto janë vajzat VIP që i´u rikthyhen “origjinalitetit” (FOTO)

Pamja dhe look-u janë një pjesë e rëndësishme e bukurisë së çdo vajze , për t´u ndjerë mirër por edhe për të rënë në sy të të tjerve.

Vajzat e showbizzit janë ato që sa “hap e mbyll sytë” ndryshojnë herë pas here pamjen e tyre dhe ndonjëherë rikthehen sërish në ngjyrat e flokëve që kanë pasur më parë.

Pranvera mesa duket i ka kthyer në origjinalitet dhe ato kanë ndryshuar sërish look për të pasur pamjen e dikurshme, pasi ngjyrën aktuale të flokëve ato kanë zgjedhur ta mbajnë për një periudhë shumë të gjatë kohore.

Alpegossip.al ju sjell me foto ndryshimet në pamje të vajzave VIP.

Luna para një muaji ndryshoi look duke i lyer flokët e kuqerremta dhe tani ajo i është rikthyer sërish pamjes së dikurshme.

Çiljeta Çilaga gjithashtu muaj më parë i ka pasur kafe të errta ndërsa tani ka zgjedhur t´i zbardhi pak flokët duke i bërë bjonde.

Olta Boka nga bjonde ka zgjedhur që të kthehet në brune dhe të themi që duket këndshëm.

No description available.

Edhe Loredana nga Bjonde është kthyer sërish në brune.