“MIËSEVJEN NË JETË…”/ Pas bujës për ndarje, Tuna dhe Patrisi bëhen prindër. Ja EMRI i djalit (FOTO) – AlpeGossip
“MIËSEVJEN NË JETË…”/ Pas bujës për ndarje, Tuna dhe Patrisi bëhen prindër. Ja EMRI i djalit (FOTO)

“MIËSEVJEN NË JETË…”/ Pas bujës për ndarje, Tuna dhe Patrisi bëhen prindër. Ja EMRI i djalit (FOTO)

Lajmi se Tuna u bë nënë për herë të dytë ka surprizuar jo pak persona pasi këngëtarja e ka mbajtur në fshehtësi të plotë shtatzëninë e saj.

Për më tepër, Patrisi dhe Tuna kanë qenë në fokus të vëmendjes gjithë këto kohë pasi është përfolur se dyshja i kanë dhënë fund lidhjes dhe kjo ishte një arsye më shumë për t’u habitur.

Ndërkohë që rrjeti ziente nga dyshimi se a është apo jo Patrisi babai i fëmijës së porsalindur, Berisha publikoi në InstaStory-n e tij një ndër fotot që kishte postuar Tuna në Instagram, krahas së cilës shkruan:

“Mirë se erdhe në jetë ZEN”, postim të cilin e ka shoqëruar me emoji zemër.

Me këtë reagim të tij, Patrisi iu dha një përgjigjje të gjithë aluduesve.

Kujtojmë se lajmin se dyshja ishin ndarë, e përforcoi dhe më shumë Tuna, e cila vendosi të thyejë heshtjen me disa postime në rrjetin social, Facebook, si një përgjigje për ish-partnerin e aj.