‘Harron ndeshjen’, kameramani fiksohet tek bukuroshja në stadium (FOTO/VIDEO) – AlpeGossip
‘Harron ndeshjen’, kameramani fiksohet tek bukuroshja në stadium (FOTO/VIDEO)

‘Harron ndeshjen’, kameramani fiksohet tek bukuroshja në stadium (FOTO/VIDEO)

Anglia filloi përgatitjet për Kupën e Botës.

Por gjatë ndeshjes miqësore të kubit anglez me Kosta Rikën, kamerat në vend që të përqendroheshin tek ndryshimet taktike të menaxherit të Anglisë, Gareth Southgate u fokusuan tek një bukuroshe në stadium.

Kamerat fiksuan vajzën e ulur në stadium dhe të gjithë u bënë kuriozë për të zbuluar se kush ishte ajo.

Dhe u zbulua se ajo ishte Emma Louise Jones, një prezantuese radioje për Staffordshire dhe Cheshire station Signal1.