NA HABITI FARE! Mariza Ikonomi do të zgjidhte të puthte në buzë këta dy VIP-a – AlpeGossip
NA HABITI FARE! Mariza Ikonomi do të zgjidhte të puthte në buzë këta dy VIP-a

NA HABITI FARE! Mariza Ikonomi do të zgjidhte të puthte në buzë këta dy VIP-a

Mariza Ikonomi mbetet prej vitesh një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar dhe e vlerësuar për vokalin e saj. Së fundmi Mariza ishte e ftuar në emisionin “You&Me” ku u bë pjesë e disa lojërave.

Në lojën “Do e doja s’do e doja”, këngëtarja u pyet nga Julka për personazhet e famshëm dhe një prej pyetjeve ishte se kë prej tyre Mariza do puthte në buzë.

Tre VIP-at që mund të zgjidhte Mariza ishin Florian Agalliu, Landi i ‘West Side Family’ dhe Floriana Garo. Këngëtarja zgjodhi për të puthur në buzë Florin dhe Landin pasi dhe tha se ata janë shumë simpatikë.

Burimi: newsbomb.al