FESTA E KRISHTLINDJEVE/ Rita Ora bën namin me valle shqiptare (VIDEO) – AlpeGossip
FESTA E KRISHTLINDJEVE/ Rita Ora bën namin me valle shqiptare (VIDEO)

FESTA E KRISHTLINDJEVE/ Rita Ora bën namin me valle shqiptare (VIDEO)

Teksa festonte Krishtlindjet me familjarët e saj, këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me një video të publikuar në Instastory.

Rita shfaqej duke kërcyer ndërkohë që në sfond dëgjohej kënga e Shpat Kasapit, “Valle kosovare”.

Me shami në dorë, ajo ndiqte ritmet e muzikës para kamerës duke e shijuar në maksimum dhe duke i treguar ndjekësve në rrjetin social se në familjen e saj nuk harrohet origjina shqiptare.

Rita Ora kërcen shqip

Gepostet von N’Rm I am Mittwoch, 26. Dezember 2018