“Unë jam real dhe jo plastik”/ Enca DEMASKOHET sërish nga Vipat e Bllokut, ja si duket LIVE (FOTO) – AlpeGossip
“Unë jam real dhe jo plastik”/ Enca DEMASKOHET sërish nga Vipat e Bllokut, ja si duket LIVE (FOTO)

“Unë jam real dhe jo plastik”/ Enca DEMASKOHET sërish nga Vipat e Bllokut, ja si duket LIVE (FOTO)

Perfekte në rrjetet sociale, por aspak e tillë në realitet. Faqja e demaskimit të vipave të bllokut nuk i ka kursyer Encës një foto tjetër të pamodifikuar.

Në këtë foto tregojnë se Enca është shumë larg pamjeve që publikon.

Live duket supër e shëndoshë ndërkohë në isntagram shfaqet si super pjeshk. Me siguri kur ta shohi Enca nuk do ti pëlqejnë aspak, por janë vështirë të fshihen nga qarkullimi./AlpeNews.al/