Make up artisti që bën gratë e moshuara të duken si 20-vjeçare (FOTO) – AlpeGossip
Make up artisti që bën gratë e moshuara të duken si 20-vjeçare (FOTO)

Make up artisti që bën gratë e moshuara të duken si 20-vjeçare (FOTO)

Make up është miku numër një i femrave, fal të cilit duken më të bukura dhe fshehin defektet.

Por jo vetëm kaq make up mund tu realizoj ëndrrën për të qenë më të reja.

Anar Agakishiev, make up artisti 32 vjeçar ka treguar se çdo gjë arrihet.