GRUAJA ”ÇMEND” RRJETIN/ Poston unazën e VOGËL që i bleu i fejuari dhe kërkon të… (FOTO) – AlpeGossip
GRUAJA ”ÇMEND” RRJETIN/ Poston unazën e VOGËL që i bleu i fejuari dhe kërkon të… (FOTO)

GRUAJA ”ÇMEND” RRJETIN/ Poston unazën e VOGËL që i bleu i fejuari dhe kërkon të… (FOTO)

Një grua dëshiron të ndahet nga partneri i saj pasi i propozoi me një unazë shumë të vogël. Ajo postoi fotografinë në Reddit duke pyetur nëse do duket “materialiste” që nuk e pëlqen këtë bizhuteri të vogël.

Nusja e ardhshme e shoqëroi imazhin me një shkrim rreth historisë së dashurisë.

“Ne jemi bashkë prej 8 vitesh dhe kemi pothuajse 3 vjet që flasim për martesë. Kjo është unaza që thotë se ka kursyer për të ma blerë. A do dukem materialiste nëse i tregoj atij idioti se nuk e dua këtë unazë të vogël?” – shkruan ajo.

Aty duket se është një rreth floriri shumë i hollë me një gur të vogël në qendër.

Postimi u bë viral duke arritur më shumë se 200 komente. Pjesa më e madhe e femrave i thanë se nuk po tregohej materialiste sepse propozimi me një unazë të tillë konsiderohet fyes.