NUK PO NDALIM DOT LOTËT/ Një lajm i keq për fansat e Johnny Depp dhe “Pirates Of The Caribbean” (FOTO) – AlpeGossip
NUK PO NDALIM DOT LOTËT/ Një lajm i keq për fansat e Johnny Depp dhe “Pirates Of The Caribbean” (FOTO)

NUK PO NDALIM DOT LOTËT/ Një lajm i keq për fansat e Johnny Depp dhe “Pirates Of The Caribbean” (FOTO)

Rrugëtimit të Johnny Depp në filmin, “Pirates of the Caribbean”, i ka ardhur fundi.

Skenaristi i ‘Pirates Of The Caribbean’, Stuart Beattie ka sugjeruar që Johnny Depp të mos e marrë më rolin kryesor në film.

‘Jack Sparrow’ ishte personazhi kryesor në pesë filma të ‘Pirates’ për 15 vite, rol të cilin e ka luajtur vetëm Depp.

Por duket se kapiten Jack Sparrow ka bërë udhëtimin e tij të fundit në anijen Pearl Black.

Beattie është i pari që ka konfirmuar se Disney Studios po heq dorë nga ylli i Hollywood për të bërë ndryshime në film.

55-vjeçari, i cili është ndjekur nga dramat personale gjatë katër viteve të fundit, bëri ‘shëtitjen e tij të fundit’ si Sparrow në “Dead Men Tell No Tales”, i cili kishte performancën më të ulët të filmave.

Skenaristi konfirmoi largimin e Depp gjatë një interviste në tapetin e kuq të Hollywood për DailyMailTV .