MENDONIT SE ISHTE E VOGËL? Zbuloni sa vjeç mbush sot Viola Spiro (FOTO) – AlpeGossip
MENDONIT SE ISHTE E VOGËL? Zbuloni sa vjeç mbush sot Viola Spiro (FOTO)

MENDONIT SE ISHTE E VOGËL? Zbuloni sa vjeç mbush sot Viola Spiro (FOTO)

 Viola Spiro është një prej moderatoreve më seksi të ekranit shqiptar dhe ndër femrat më të ndjekura në rrjetin social Instagram.

Postimet e saj gjithmonë marrin vëmendjen e fansave, të cilët nuk harrojnë ta komplimentojnë jo vetëm për pamjen, por edhe për punën e saj në ekran.

Ditën e sotme, nëpërmjet një fotoje në Instastory, Viola ka bërë të ditur se ka ditëlindjen.

Megjithëse nuk duket fare, moderatorja ka lindur më 28 shtator të vitit 1988 dhe sot ka mbushur plot 30-vjeç.