HISTORI +18/ Më tërhoqi drejtë vetes dhe pastaj… – AlpeGossip
HISTORI +18/ Më tërhoqi drejtë vetes dhe pastaj…

HISTORI +18/ Më tërhoqi drejtë vetes dhe pastaj…

Ka një kohë që po fle me të dashurën e shokut tim më të mirë. Kjo gjë po më shqetëson tej mase, pasi frikësohem se ai do e kuptojë.

Unë dhe shoku im punojmë si mekanik. Ne jemi të dy 25 vjeçar dhe kemi qenë të afërt qysh nga praktika që e kemi bërë pas shkollës së mesme.

Ne jetojmë të dy në të njëjtin qytet dhe kalojmë fundjavat së bashku duke dalur në diskoteka. Disa muaj më parë, në një të shtune, dolëm dhe e pamë një vajzë të mrekullueshme. Nga e hëna e asaj jave shoku im mbeti i obsesionuar me atë vajzë.

Ajo është 28 vjeçare. Shoku im ka filluar ta shoh rregullisht atë dhe filloi të binte në dashuri me të. Një ditë prej ditësh më tha se kishin filluar të argumentonin shumë.

Një mëngjes kalova nga shtëpia e tyre dhe shoku po voziste si i çmendur për në punë pasi ishte vonë, ndërsa ajo shihej nga dritarja në veshje që i theksonin belin dhe këmbët e gjata.

Shkova ta përshëndesja kur e pash se ajo po qante. më ftoi brenda në banesë. Filloi të më tregonte problemet e tyre. Ai e kishte akuzuar se po e mashtronte por ajo thoshte se s’ka diçka të tillë. Ishte ngopur më me të.

I kërkova të qetësohej duke i thënë të mos merrej me atë pjesë.

Pas diskutimit ajo më tërhoqi drejt saj dhe më puthi.

Mendova se po ëndërroja por jo. trupi i saj ndihej mahnitshëm dhe e dija se kërkonte seks. E zhvesha dhe dukej më pabesueshëm se që e kam menduar. Bëmë seks të egër. Kur shkova në punë, shokut i thash se kisha punë në shtëpi andaj u vonova.

Që atëherë unë kam shkuar rregullisht në shtëpinë e tyre kur shoku mungonte.

Vajza është shumë e këndshme por kam frikë se mos shoku e zbulon.

Psikologja:

Seksi sekret është gjë emocionuese dhe argëtuese, por a planifikoni të vazhdoni kështu?

Ju nuk doni diçka të gjatë me të, thjeshtë po e kaloni kohën.

Ajo shumë shpejt ka hyrë në seks me ju dhe ndoshta kjo është frika e shokut tuaj. Ajo asnjëherë nuk do të jetë bashkëshortja juaj ndërsa atmosfera në punë mes teje dhe shokut do të jetë e tmerrshme.

Tregojini vajzës se nuk mund të vazhdoni kështu. ajo le t’i zgjidh vet gjërat me të dashurin e saj. Nëse planifikoni të vazhdoni atëherë së paku përdorni prezervativ të besueshëm. Një shtatzëni e paplanifikuar do të ishte tmerri më i madh./Indeksonline/