Khloe Kardashian shpreh dëshirat: “Dua që vajza ime t’i ngjajë…”(FOTO) – AlpeGossip
Khloe Kardashian shpreh dëshirat: “Dua që vajza ime t’i ngjajë…”(FOTO)

Khloe Kardashian shpreh dëshirat: “Dua që vajza ime t’i ngjajë…”(FOTO)

Ka ngelur edhe pak kohë që Khloe Kardashian të bëhet mama dhe në prag të kësaj ndjesie sublime modelja ka thënë për “DailyMail” se dëshiron që vajza e saj të ketë aftësitë atletike të babait, basketbollistit Tristan Thompson, por edhe t’i ngjajë asaj nga të pasmet.

33-vjeçarja tha: “Kam thënë që kam dëshirë që vajza të jetë si partneri im sa i përket aftësive atletike, por dua që të trashëgojë të pasmet e mia. Dua që të dyja të kemi të pasme të mëdha”.

Khloe dhe Kim Kardashian janë dy motrat me të pasmet më të mëdha në familje dhe shumë njerëz thonë se ato kanë bërë ndërhyrje për të arritur madhësinë që kanë, por të dyja i kanë përgënjeshtruar këto zëra.