“PREJ VITESH NË PORTOKALLI”/ Flori dhe Ledion Lako flasin për largimin nga spektakli – AlpeGossip
“PREJ VITESH NË PORTOKALLI”/  Flori dhe Ledion Lako flasin për largimin nga spektakli

“PREJ VITESH NË PORTOKALLI”/ Flori dhe Ledion Lako flasin për largimin nga spektakli

Flor Binaj dhe Ledio Lako janë dy nga aktorët më të dashur për publikun shqiptar. Ata kanë tërhequr që në fillim vëmendjen e publikut me rolet e tyre dhe batutat plot humor në ‘Portokalli’.

Mirëpo, gjatë një interviste për ‘Thumb’ ata kanë habitur fansat teksa kanë folur për largimin nga spektakli i njohur i ‘Portokalli’. Teksa kanë qenë duke folur për komedinë më të re që kanë sjell në teatër ‘Tango’, aktorët janë pyetur nga gazetarja: “Dy qeros në një tango kjo është gjëja më e çuditshme që ne kishim dëgjuar”.

“Jeta është e çuditshme, ne nesër mund të ikim dhe të dy nga Portokallia”, ka thënë Ledio, ndërkohë që Flori e pyet: “Me që ra llafi do ikim ne se vajti ora?”, përfundon ai duke qeshur.