DETAJET QË NGRITËN DYSHIMET/ Kida e lidhur me futbollistin e njohur shqiptar – AlpeGossip
DETAJET QË NGRITËN DYSHIMET/ Kida e lidhur me futbollistin e njohur shqiptar

DETAJET QË NGRITËN DYSHIMET/ Kida e lidhur me futbollistin e njohur shqiptar

Lart e poshtë po përflitet se këngëtarja e njohur Kida ka nisur një lidhje dashurie me futbollistin shqiptar Valon Berisha.

Shkak u bënë disa postime në rrjete sociale të shoqëruara me emoji zemre. Për më tepër, Valoni ishte i ftuar në emisionin “Robi plaket kur don vet”, ku ka folur për angazhimet e tij personale dhe profesionale.

Madje gjatë intervistës ai shprehu hapur pëlqimin e tij për Kidën. Kur u pyet se cilën nga këngëtaret shqiptare pëlqen dhe do e çonte në shtëpi, ai përmendi emrin e Kidës. Futbollisti nuk e fshehu fare pëlqimin për këngëtaren dhe kaq mjaftoi që të gjithë të dyshonin për një romancë.

Mirëpo, burime për “Prive” kanë treguar se lajmet e lidhjes së tyre s’janë të vërteta dhe mes Kidës e Valonit s’ka asgjë më shumë sesa miqësi.

Kujtojmë se deri më sot Kida nuk ka pasur ndonjë lidhje publike, pasi ka preferuar që të përqendrohet e gjithë fama e saj vetëm tek muzika. Sot ajo është një nga këngëtarët më të suksesshme në Shqipëri, duke prodhuar vit pas viti akoma dhe më shumë hite.

Vetëm pak javë më parë, ajo publikoi këngën “Lila” në bashkëpunim me reperin gjerman Samra. Kënga e tyre rezultoi mjaft e suksesshme, duke grumbulluar në 2 javë më shumë se 5 milionë shikime. Ndërkohë pritet që shpejti Kida të sjellë një projekt të ri me Ledri Vulën dhe Butrint Imerin.