Jonida Maliqi feston sot ditëlindjen/ Ja si e uron mikja e fëmijërisë (FOTO) – AlpeGossip
Jonida Maliqi feston sot ditëlindjen/ Ja si e uron mikja e fëmijërisë (FOTO)

Jonida Maliqi feston sot ditëlindjen/ Ja si e uron mikja e fëmijërisë (FOTO)

Sot ka ditëlindjen një nga këngëtaret më të dashura dhe më të pëlqyera të publikut shqiptar.

Është këngëtarja Eneda Tarifa ajo që ka uruar miken e saj në këtë ditë të veçantë.

Me një fotografi të postuar në rrjetin social Instagram ku shihet me Jonidën, Eneda shkruan:

Kjo zoga ketu festoi ditelindjen…. Xhan xhan une kete dashuri qe prej vegjelie…. @jonidamaliqi Happy birthday to the most beautiful girl in town…