U nda nga jeta në moshë të re/ Mësohet arsyeja e vdekjes së reperit – AlpeGossip
U nda nga jeta në moshë të re/ Mësohet arsyeja e vdekjes së reperit

U nda nga jeta në moshë të re/ Mësohet arsyeja e vdekjes së reperit

Sipas burimeve të portalit Prive.Al, ka qenë një sulm në zemër që ai ka përjetuar e që e ka çuar deri në vdekje.

B52, emri i të cilit ishtë Gëzim Hajdini ka qenë duke jetuar në Amerikë ku ndodhi sulmi.

Për vdekjen e tij ngushëllime kanë shprehur edhe shumë kolegë siç janë Unikkatili dhe Gold AG