SOT ËSHTË PENDUAR/ Ndryshimi që ka “pësuar” Albërie Hadërgjonaj nga operacionet plastike – AlpeGossip
SOT ËSHTË PENDUAR/ Ndryshimi që ka “pësuar” Albërie Hadërgjonaj nga operacionet plastike

SOT ËSHTË PENDUAR/ Ndryshimi që ka “pësuar” Albërie Hadërgjonaj nga operacionet plastike

Albërie Hadërgjonaj është një nga këngëtaret më të njohura shqiptare. Gjithnjë pjesë e ekranit ajo nuk i ka shpëtuar kurrë syrit të publikut. 

Përveç këngës, Albëria është komentuar shumë dhe për pamjen e saj të jashtme. Duke qenë gjatë gjithë kohës në vëmendjen e publikut, nuk ka qenë shumë e vështirë të kuptohet se Albëria ka ndërhyrë në pamjen e saj të jashtme përmes operacioneve plastike.

Po të shohim foto të vjetra dhe ti krahasojmë, duket se Albëria ka bërë hundën,buzët dhe “pak” mollëzat.

Këngëtarja i ka pranuar dhe vetë këto ndërhyrje por gjithashtu është shprehur se ndihet e penduar dhe se në kohën kur i bëri ra pre e trendeve.

Gjithsesi ja vlen të thuhet se Albëria ka qenë dhe do të mbetet gjithmonë e bukur. /AlpeNews.al