ARBANA BËHET GATI PËR LIBRIN E DYTË TË GATIMEVE/ Nuk do ta besoni se kë ka zgjedhur si asistente (VIDEO) – AlpeGossip
ARBANA BËHET GATI PËR LIBRIN E DYTË TË GATIMEVE/ Nuk do ta besoni se kë ka zgjedhur si asistente (VIDEO)

ARBANA BËHET GATI PËR LIBRIN E DYTË TË GATIMEVE/ Nuk do ta besoni se kë ka zgjedhur si asistente (VIDEO)

Përveç se moderatore, të gjithë tani jemi njohur me pasionin e Arbana Osmanit për gatimin.

Ajo ka publikuar më parë një libër me receta gatimi dhe mesa ka njoftuar edhe ajo vetë tani po bëhet gati dhe për një libër të dytë.

Moderatorja bukuroshe shumë shpesh ndan me ne foto të gatimeve të saja dhe duken me të vërtetë shumë të shijshme.

Këtë herë, Arbana ka postuar një video në Instagram ku duket se po gatuan së bashku me miken e saj Xhemi Shehun. Arbana me shaka shprehet se Xhemi është asistentja e saj për librin e ri dhe të dyja mikeshat duken tepër të lumtura duke punuar në shoqërinë e njëra tjetrës.

Ne i themi Arbanës se po presim me padurim jo vetëm këtë gatim që do të bëjë me Xhemin, por dhe librin e saj të dytë. /AlpeGossip.al