DITELINDJET E 19 QERSHORIT/ Kush feston sot nga Zoe Saldana tek… – AlpeGossip
DITELINDJET E 19 QERSHORIT/ Kush feston sot nga Zoe Saldana tek…

DITELINDJET E 19 QERSHORIT/ Kush feston sot nga Zoe Saldana tek…

Data shënon 19 qershor dhe AlpeNews.al ju sjell disa nga njerëzit më të rëndësishëm që sot festojnë ditëlindjet e tyre.

Zoe Saldana aktore, 40 vjeç

Aidan Turner aktor, 35 vjeç

Ryan Hurst aktor, 32 vjeç 

Mia Sara aktore, 59 vjeçe

Paul Dano aktor, 34 vjeç

Kathleen Turner aktore, 64 vjeçe

Robin Tunney, aktore 46 vjeçe

Hugh Dancy, aktor 49 vjeç

Lauren Lee Smith, aktore 38 vjeçe

Helen George aktore, 34 vjeçe