“EDHE JETËN DO E JEPJA”/ Kastro Zizo tregon se çfarë sakrifice do bënte për fëmijët e tij – AlpeGossip
“EDHE JETËN DO E JEPJA”/ Kastro Zizo tregon se çfarë sakrifice do bënte për fëmijët e tij

“EDHE JETËN DO E JEPJA”/ Kastro Zizo tregon se çfarë sakrifice do bënte për fëmijët e tij

Kastro Zizo është një nga këngëtarët shqiptar që njihet për tipin e veçantë dhe moskokëçarës.

Gjatë interviste për mapo.al kur foli për jetën e tij ndër të tjera ai u shpreh për sakrificën që bënte në emër të dashurisë për fëmijët e tij Dankan dhe Nia.

Më poshtë do të gjeni përgjigjen e plotë të Kastros:

“Dashuria ime për ta është e padiskutueshme dhe pa përmasë. Edhe ajo çka do të bënte çdo prind në emër të kësaj dashurie, nuk ka përshkrim, ndaj mund të them se nuk ka emër sakrifica. Unë shpresoj që çdo gjë t’iu shkojë mbarë në jetë, të jenë të lumtur dhe të plotësuar, pa pasur nevojë për sakrifica nga ana ime. Por në çdo rast çdo gjë, edhe jetën time do e jepja pa hezitim nëse do të ishte e nevojshme.”