FANSE E ÇMENDUR E SINAN HOXHËS/ Bebe Rexha kërcen e këndon me muzikë shqiptare (FOTO) – AlpeGossip
FANSE E ÇMENDUR E SINAN HOXHËS/ Bebe Rexha kërcen e këndon me muzikë shqiptare (FOTO)

FANSE E ÇMENDUR E SINAN HOXHËS/ Bebe Rexha kërcen e këndon me muzikë shqiptare (FOTO)

Bebe Rexha, këngëtarja shqiptare me famë botërore, është e pëlqyer anë e kënd globit, e në veçanti nga shqiptarët.

Ylli i showbiz-it, ka treguar se nuk humbet asnjë rast për të kërcyer valle shqiptare. Në çdo ambient mes miqsh ajo ju mëson atyre të kërcejnë valle popullore dhe ju vë muzikë shqiptare.

 

Ajo ka publikuar disa video ku shfaqet në studio duke bërë make-up dhe dëgjon këngët e Sinan Hoxhës. Këngëtarja së bashku me miqtë kërcejnë këngën ‘Bomba’ dhe në videon tjetër bashkëpunimin e Sinanit me Seldin “Karajfil i vogël”.

Duke ditur tashme dëshirat muzikore të Bebes, miqtë e saj shfaqen mjaft entuziastë pas këngëve.