Ariana Grande shfaq unazën e fejesës (FOTO) – AlpeGossip
Ariana Grande shfaq unazën e fejesës (FOTO)

Ariana Grande shfaq unazën e fejesës (FOTO)

Ajo është fejuar me Pete Davison pas disa muajsh sa ishin në lidhje.

E Ariana Grande duket se është tejet e lumtur me Davison dhe mezi s’ka pritur të shfaqë unazën e fejesës.

Gjatë performancës së saj në New York për Songwriters Hall of Fame, Ariana kishte vendosur gurin e çmuar, e nuk mund ta fshihte buzëqeshjen nga fytyra e saj.