Baby G bën “XING” me Kylie Jenner! Shikoni veshjen që i ka KOPJUAR (FOTO) – AlpeGossip
Baby G bën “XING” me Kylie Jenner! Shikoni veshjen që i ka KOPJUAR (FOTO)

Baby G bën “XING” me Kylie Jenner! Shikoni veshjen që i ka KOPJUAR (FOTO)

Shumë vajza të showbiz-it shqiptar dhe jo vetëm shihen të kopjojnë apo frymëzohen nga mënyra e jetesës apo stilit të vajzave të familjes Kardashian-Jenner.

Kujtojme se pak ditë më parë CFDA Awards, Kim Kardashian ka rrëmbyer çmimin si ‘Influencer Awards’, pra ndikuesja më e madhe për sa i përket fushës së modës. “Kim është modelja më e fuqishme dhe më e rëndësishme sa i takon ndikimit në botë”, – ka deklaruar Tommy Hilfiger.

Por këtë herë në emisionin Fun Day me moderator Fatma Methasani u bë pjesë e rubrikës “xing”, e vogla e familjes Kardashian-Jenner, Kylie . Nëse u kujtohet veshja e Kylie-t në festivalin “Coachella 2017”, ajo shfaqej me një veshje si lekurë gjarpri edhe me flokët e shkurtra, por pak a shumë edhe veshja e Baby G është njëjtë në fotot e saj të fundit, i vetmi ndryshim është pjesa lart e veshjes, te busti.