SKENA “SPEKTAKOLARE”/ Elhaida Danit i sjellin byrek në Kanada (VIDEO) – AlpeGossip
SKENA “SPEKTAKOLARE”/ Elhaida Danit i sjellin byrek në Kanada (VIDEO)

SKENA “SPEKTAKOLARE”/ Elhaida Danit i sjellin byrek në Kanada (VIDEO)

Këngëtarja Elhaida Dani ishte sot pjesë e KafeIN. Ajo foli me Flavio Qarrin për angazhimet e saj me Notre Dame de Paris, që ka qenë në turne nga Kanadaja ne Australi.

Elhaida është habitur nga shqiptarët në publik e madje nje zonjë i kishte sjellë byrek. Ndër te tjera Elhaida foli per kengen e re “Let it go”.
E pyetur nga Flavio se kur vjen, ajo zbuloi se në fundjave do jetë në Tiranë.
Ndër të tjera ajo foli per imazhin e saj fizik dhe për koleget të cilat nuk preferoi t’i thumbonte duke deklaruar, ama se ende nuk kishte komplekse me pamjen.

Për më shumë ndiqni bisedën e plotë të Flavios me Elhaida Dani ne linkun e mëposhtem: