TË PANDASHME NGA NJËRA TJETRA/ Xhemi i bën Arbanës dedikim publikisht: Të dua shumë… (FOTO) – AlpeGossip
TË PANDASHME NGA NJËRA TJETRA/ Xhemi i bën Arbanës dedikim publikisht: Të dua shumë… (FOTO)

TË PANDASHME NGA NJËRA TJETRA/ Xhemi i bën Arbanës dedikim publikisht: Të dua shumë… (FOTO)

Xhemi dhe Arbana janë dy nga figurat e ekranit të cilat preferohen jashtë mase nga publiku.

Për më tepër ato janë mikesha të ngushta dhe kanë një lidhje mjaft të veçantë.

Shpeshherë në rrjete sociale i shohim të ndajnë foto me ndjekësit e tyre teksa argëtohen në praninë e njëra tjetrës apo me fëmijët e tyre.

Këtë herë Xhemi ka publikuar një foto teksa shihet në ambjentet e një bari, me në krah Arbanën e një kompjuter në tavolinë që do të thotë se janë duke punuar.

Ajo që tërheq vëmendjen është një “emoji” i cili shkruan: Të dua shumë.

Kështu ja shpreh Xhemi gjithë dashurinë Arbanës…