“BUKUR IA KE KTHYER PËRGJIGJEN ALKETËS”/ Jonida Maliqi ka diçka për ti thënë moderatores, fansat… (FOTO) – AlpeGossip
“BUKUR IA KE KTHYER PËRGJIGJEN ALKETËS”/ Jonida Maliqi ka diçka për ti thënë moderatores, fansat… (FOTO)

“BUKUR IA KE KTHYER PËRGJIGJEN ALKETËS”/ Jonida Maliqi ka diçka për ti thënë moderatores, fansat… (FOTO)

Këngëtarja Jonida Maliqi dallohet jo vetëm për muzikën që bën, por edhe për stilin unik të kombinimit të veshjeve.Së fundmi e shohim Jonidën në profilin e saj në Instagram që duket në “lule të rinisë”, e veshur si një 20 vjeçare do thonim, por që i shkon shumë dhe pamja e saj ka lezet. Me një xhup lëkure të dizajnuar me disa gurëme me majë në jakë, këmishë e gjatë e kuadratizuar dhe një palë streçe si lëkure, të gjitha këto i ka kombinuar me këpucët që ngjajnë si në kohën e luftës, të cilat po bëjnë namin nga gjithë të rinjtë. E gjitha një imazh i veçantë dhe kjo dallohet me shikim të parë.

Edhe Alketa Vejsiut i paska pëlqyer shumë dhe ia ka shprehur këtë me një koment epik: “Hudher te lutem”. Por edhe këngëtarja ka kthyer një përgjigje të pikasur: “O❤️ cke me mua aman se i bie qe ti te dendesh ne hajmali 🧿🙌🙏”… duke i shprehur kështu se sa arrirë është vet prezantuesja. Dhe ka të drejtë, me gjithë këto suksese të njëpasnjëshme Alketës i duhen vërtetë shumë hajmali, se medaljet po i merr nga hapi në hap.

Mirëpo, këto komentet e pikasura, i paskan vënë re dhe ndjekësit, aq sa kanë shprehur dhe ata mendimin e tyre: “Bukur ja ke kthyer përgjigjen Alketës ❤️”… Epo po na krenon në Sanremo, i meriton lavdërimet.

View this post on Instagram

@edvinameta 📸

A post shared by JONIDA MALIQI (@jonidamaliqi) on

ALPEgossip.al