HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Nora Istrefi ka një qetësi tipike të një “dashi” por… (FOTO) – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Nora Istrefi ka një qetësi tipike të një “dashi” por… (FOTO)

HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Nora Istrefi ka një qetësi tipike të një “dashi” por… (FOTO)

Nora Itrefi është një ndër femrat më seksi të shwobziit shqiptar e cila prej viteshështë pjesë e televizionit. Këngët e Norës preferohen shumë nga  publiku të cilat kthehen dhe në hite.  Nora i përket shenjës së dashit në horoskop dhe këto karakteristika e bëjnë tipike.

Femrat e  kësaj shenje janë tepër të mbyllura dhe  kosiderohen shumë joshëse. Mirëpo duket se këto janë dy tipare të cilat bihen në sy . Ditën e  djeshme këngëtarja ishte e ftuar në emisionine e Ermalit dhe të gjithë kanë ngelur të habitur nga qetësia e Norës. Gjithashtu format fizike të Norës komentohen shpesh në media.

View this post on Instagram

🖤

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

View this post on Instagram

@houseofcb 💕💕

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

View this post on Instagram

The best for my hair @rayjonscosmetics

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

Ato janë edhe te forta, sensuale dhe ambicioze prandaj partneri ideal për to duhet te jete inteligjent, seki dhe i bukur. Nora nuk ak gabuar me zgjedhjen e saj pasi Roberi cilësohet si një nga emshkujt më seksi ku shumë femra tërbohen pas tij.

View this post on Instagram

RNR ❤ flm per foton @mufke

A post shared by Robert Berisha (@robertberishaofficial) on

View this post on Instagram

@mrrex_fashion

A post shared by Robert Berisha (@robertberishaofficial) on

Nëse do ta përshkruanim Norën me tre fjal si një dash tipik do të ishin: Optimizmi, sinqeriteti dhe besnikëria.

View this post on Instagram

Nuk e di pse sje me mu 🙈🎼💋

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

AlpeNews.al