PA PRINDËRIT DUKE U PUSHUR/ Reagimin epik të Lianit s’duhet ta humbisni (FOTO+VIDEO)) – AlpeGossip
PA PRINDËRIT DUKE U PUSHUR/ Reagimin epik të Lianit s’duhet ta humbisni (FOTO+VIDEO))

PA PRINDËRIT DUKE U PUSHUR/ Reagimin epik të Lianit s’duhet ta humbisni (FOTO+VIDEO))

Çifti i njohur i showbizit Vesa Luma dhe Big Basta ndonëse prej disa kohësh janë larguar në Zelandë të re janë shumë të komentuar në mediat shqiptare. Big Basta dhe Vesa janë prindër të një djali që quhet Lian i cili është bërë shumë i njohur për publikun shqiptar.

Këngëtarja vazhdimisht publikon foto dhe video me Lian të cilat marrin vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj. Së fundmi, Lian ka parë prindërit e tij teksa kanë shkëmbyer një puthje dhe reagimi i tij ka qenë epik.

Në një video të publikuar nga Vesa, Lian shihet teksa thotë: “Babi po hante mamin”, dhe teksa tregon me gjeste se si ndodhi kjo gjë, ndërsa Vesa shkrihet së qeshuri nga komenti i djalit.