DARKA I BËN TË GJITHË BASHKË/ Xhemi zbulon momentet e bukura pranë miqve të ekranit – AlpeGossip
DARKA I BËN TË GJITHË BASHKË/ Xhemi zbulon momentet e bukura pranë miqve të ekranit

DARKA I BËN TË GJITHË BASHKË/ Xhemi zbulon momentet e bukura pranë miqve të ekranit

Xhemi Shehu është një nga moderatoret më simpatike të ekranit shqiptar. Bukuroshja ndan shpesh me ndjekësit në ‘Instagram’, foto nga përditshmëria, momentet me miqtë dhe jo vetëm.
Pavarësisht lodhjes që i rezervon puna, duket se moderatorja e gjen kohën për t’u relaksuar me miqtë e saj. Mbrëmjen e djeshme ajo ka publikuar një foto krah Orinda Hutës, Turjan Hyskos, Klea Hutës, Elgit Dodës dhe Edmond Stafës, ku duket se janë mbledhur për të kaluar një darkë ndryshe duke organizuar lojëra argëtuese.Kujtojmë se prej disa kohësh personazhet e njohur janë parë shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit duke organizuar mbrëmje të ndryshme nga të cilat kanë lindur edhe shumë miqësi apo bashkëpunime.