DASMA E VITIT/ Shoqet seksi të Lorit dhe Sarës nuk mund të mungonin në festën e ceremonisë (FOTO) - AlpeGossip
DASMA E VITIT/ Shoqet seksi të Lorit dhe Sarës nuk mund të mungonin në festën e ceremonisë (FOTO)

DASMA E VITIT/ Shoqet seksi të Lorit dhe Sarës nuk mund të mungonin në festën e ceremonisë (FOTO)

Lori Hoxha ka postuar video dhe foto ku ka qenë në pranin e mikeshave të saj ,duke shijuar momente të bukura pas dasmës  në Milano.

Videon e fundit të publikuar në rrjetin social instagram shihen tre bukuroshet teksa pozojn  në vilën Erba.

Mund të themi se mikeshat Lorit janë po aq seksi sa dhe vetë blogeria.

Keeping up with us

A post shared by @ dorissallaku on