Vajza fut qenin në larësen e rrobave vetëm për të marrë “like” në Instagram – AlpeGossip
Vajza fut qenin në larësen e rrobave vetëm për të marrë “like” në Instagram

Vajza fut qenin në larësen e rrobave vetëm për të marrë “like” në Instagram

Mania për të pasur sa më shumë ndjekës dhe “like” në Istagram ka barë këtë grua që të bëj një veprim të tmerrshëm.

Ajo ka futur qenin e saj në larësen e rrobave vetëm për ta filmuar dhe pas videon e ka hedhur ne rrjëtin social që të marrë “like”.

Ky “budallallëk” i argjentinases Tamara Rotman është dënuar nga përdoruesit e rrjeteve sociale duke shpërthyer në komente negative për të.