"ME DASHURINË"/ Për Floriana Garon datat 14 dhe 15 janë të dyja ditë feste (FOTO) - AlpeGossip
“ME DASHURINË”/ Për Floriana Garon datat 14 dhe 15 janë të dyja ditë feste (FOTO)

“ME DASHURINË”/ Për Floriana Garon datat 14 dhe 15 janë të dyja ditë feste (FOTO)

Floriana Garo, si të gjithë i është bashkuar festimeve të Shën Valentinit krah bashkëshortit të saj. Çifti kanë zgjedhur të kalojnë mbrëmjen bashkë me një darkë romantike, në një ambient shumë klas, mes trëndafilash dhe atmosferës romantike. Krahas fotos së saj, Floriana ka shkruar: “Darka e Shën Valentinit me dashurinë time”.

Por festimet nuk mbyllen vetëm me darkën dedikuar dashurisë me partnerin. Ditën e sotme, Floriana feston 32-vjetorin e lindjes dhe me siguri do ketë shumë surpriza dhe momente speciale krah familjes dhe miqve të ngushtë.

Bukuroshja e ekranit, jeton prej kohësh jashtë Shqipërisë dhe është shumë e lumtur dhe e kompletuar. Ajo është bërë nënë 1 vit më parë e një vajze.

View this post on Instagram

#Valentine’s dinner with my love! ❤️

A post shared by FLORIANA GARO (@florianagaro) on