ATMOSFERË FESTASH/ Brenda super shtëpisë së Bebe Rexhës (FOTO) – AlpeGossip
ATMOSFERË FESTASH/ Brenda super shtëpisë së Bebe Rexhës (FOTO)

ATMOSFERË FESTASH/ Brenda super shtëpisë së Bebe Rexhës (FOTO)

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, është një ndër personazhet më të ndjekur në rrjetin social Instagram. Shumë aktive me ndjekësit e saj, ditën e sotme ajo ka ndarë si rrallëherë pamje private nga ambjenti i shtëpisë.
Bebe ka filmuar menaxherin i cili po pastronte kuzhinën, e cila ishte dekoruar me rastin e festave. Siç e shohim në foto, për shtëpinë e saj Bebe ka zgjedhur një arredim të thjeshtë dhe klasik.

“E dua shtëpinë time.”- ka shkruar këngëtarja në pamjet që ka ndarë me ndjekësit në Instastory.