ZBULOHET SHKAKU/ Ja pse u ndanë pas 3 vitesh Ronela Hajati dhe Young Zerka (FOTO) – AlpeGossip
ZBULOHET SHKAKU/ Ja pse u ndanë pas 3 vitesh Ronela Hajati dhe Young Zerka (FOTO)

ZBULOHET SHKAKU/ Ja pse u ndanë pas 3 vitesh Ronela Hajati dhe Young Zerka (FOTO)

Lidhja e tyre ka qenë ndër më të komentuarat në media prej kohësh, por asnjëherë Ronela dhe Zerka nuk e konfirmuan atë. Dhe ende pa u konfirmuar, pas 3 vitesh çifti i ka dhënë fund lidhjes. Thashethemet mbi ndarjen nisën muajin e kaluar kur Zerka gjatë një interviste u shpreh se është beqar.
Miq të dyshes kanë treguar për “Panorama plus” se Ronela kishte dëshirë që ta zyrtarizonte lidhjen, por Zerka nuk ka dashur të hedhë një hap të tillë duke u mjaftuar me një lidhje pa preokupime.

Gjithashtu thuhet se Ronela këngën “Vuj” me të cilën po konkurron në “Kënga Magjike” ja dedikon ndarjes nga Zerka.