Shikoni çfarë strategjie përdori këngëtarja për të tërhequr vëmendjen e Superman-it – AlpeGossip
Shikoni çfarë strategjie përdori këngëtarja për të tërhequr vëmendjen e Superman-it

Shikoni çfarë strategjie përdori këngëtarja për të tërhequr vëmendjen e Superman-it

Demi Lovato është single tashmë pas ndarjes nga marrëdhënia e saj e gjatë me Wilmer Valderrama.

Këngëtarja e njohur është tashmë në kërkim të një personi tjetër dhe fansat e kapën atë duke flirtuar publikisht me Superman-in Henry Cavill.

25 vjeçarja ka përdorur një metodë vërtet strategjike për të tërhequr vëmendjen e aktorit. Demi i bëri follow atij në Instagram, postoi një foto ku mbante veshur lingerie të bardhë dhe më pas pëlqeu disa foto të Henry-t.

Big news coming soon…….

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

Dhe mesa duket Superman ra në ‘grackën’ e këngëtares pasi ai i bëri follow back dhe madje dhe i komentoi në një foto.

Megjithatë nuk dihet si do të vazhdojë kjo situatë pasi mediat e huaja hamendësojnë që aktori është ende në një marrëdhënie me Lucy Cork.