PASI DËGJOI ULËRIMATE KAFSHËS/ Kap fqinjin duke kryer marrëdhënie seksuale me macen e saj (FOTO) – AlpeGossip
PASI DËGJOI ULËRIMATE KAFSHËS/ Kap fqinjin duke kryer marrëdhënie seksuale me macen e saj (FOTO)

PASI DËGJOI ULËRIMATE KAFSHËS/ Kap fqinjin duke kryer marrëdhënie seksuale me macen e saj (FOTO)

Një grua e tmerruar lajmëroi policinë pasi kapi fqinjin në flagrancë, duke bërë seks me macen e saj, shkruan Mirror.co.uk

Pronarja e kafshës u alarmua kur dëgjoi kafshën duke ulëritur, kështu që ajo shkoi për të parë ç’po ndodhte.

Ajo mendohet se e gjeti burrin të zhveshur duke mbajtur macen e saj të dashur nga këmbët e pasme dhe duke penetruar në të.

Policia, në Verulam, Durban, në Afrikën e Jugut, nxitoi në vendin e ngjarjes.

Ata mbërritën kur burri po vishej, por pantallonat e tij ishin ‘të mbuluara me qimet e maces’.

Zëdhënësi i policisë vendase, Prem Balram, tha se ata morën një telefonatë vetëm pas orës 14 të premten.

Ai tha: “Gruaja kishte shkuar në banesën e tij pasi dëgjoi ulërimat e të përkëdhelurës së saj, kur ajo gjeti njeriun e zhveshur që mbante macen nga këmbët e pasme dhe depërtoi në kafshë.

“Burrin e përzunë nga banesa e tij, pasi fqinjët shprehën shqetësimet e tyre për sigurinë e fëmijëve që jetonin në afërsi.”

Rezulton se personi në fjalë ka histori të tjera seksi me kafshët, pasi ka pasur më parë preçedentë të ngjashëm me një qen dhe mace të tjera.

Balram shtoi: “Sipas banorëve, burri ishte kapur më parë me ‘presh në dorë’ duke bërë seks me një qen dhe mace të tjera”.

“Çështja nuk u raportua pasi ish e dashura e të dyshuarit ishte lutur ta falnin.”