“KA 1001 PROBLEME MENDORE”/ Roza Lati i bën urimin “e çudtishëm” të vëllait (FOTO) – AlpeGossip
“KA 1001 PROBLEME MENDORE”/ Roza Lati i bën urimin “e çudtishëm” të vëllait (FOTO)

“KA 1001 PROBLEME MENDORE”/ Roza Lati i bën urimin “e çudtishëm” të vëllait (FOTO)

Roza Lati dallohet për tipin e çiltër dhe pa komplekse e cila i thotë gjothmonë gjërat troç. Ditën e sotme i vëllai i feston ditën e lindjes dhe moderatorja i bën një shkrim të gjatë dhe emocionues.

Në daljet televizive ajo është shprehur se ka një raport shumë të ngusht me të vëllain.

“Eri Lati ka sot ditelindjen.
S’dua te shkruaj “vellai im eshte me i mire se i joti, apo me i forte e i zgjuar se i joti”… vellai im ka 1001 probleme mendore, dhe kjo gje e ben ate GJENIAL. Vellai im eshte moshvogel por me vetbesim te madh. Vellai im nese merr vesh qe ti urren perqafimet, do te perqafoj e do te varet ne qafe gjithe diten. Vellai im nese merr vesh qe je e merzitur, do vij nga cepi Botes te te takoj, te te tregoj historite e veta saqe ti duhet te qeshesh me zor se ai s’do ndalet. Vellai im eshte ai…. qe…. ne cdo rast e moment….. nuk nguron te ma bej te qarte…. qe une… NUK JAM VETEM. Por kam nje vella. 💎 Kushtet e jetes na njohen cuditshem o Eri, por kemi te dy gjakun B+ dhe jemi te dy sozite e Kristo Latit. Te dua shume Er. Gezuar ditelindjen”  uron moderatorja të vëllain

View this post on Instagram

Eri Lati ka sot ditelindjen. S’dua te shkruaj “vellai im eshte me i mire se i joti, apo me i forte e i zgjuar se i joti”… vellai im ka 1001 probleme mendore, dhe kjo gje e ben ate GJENIAL. Vellai im eshte moshvogel por me vetbesim te madh. Vellai im nese merr vesh qe ti urren perqafimet, do te perqafoj e do te varet ne qafe gjithe diten. Vellai im nese merr vesh qe je e merzitur, do vij nga cepi Botes te te takoj, te te tregoj historite e veta saqe ti duhet te qeshesh me zor se ai s’do ndalet. Vellai im eshte ai…. qe…. ne cdo rast e moment….. nuk nguron te ma bej te qarte…. qe une… NUK JAM VETEM. Por kam nje vella. 💎 Kushtet e jetes na njohen cuditshem o Eri, por kemi te dy gjakun B+ dhe jemi te dy sozite e Kristo Latit. Te dua shume Er. Gezuar ditelindjen. 🎂♥️

A post shared by Roza Lati (@roza_lati) on