U KAP MAT ME YOUNG ZERKËN/ Reagon për herë të parë bukuroshja bjonde – AlpeGossip
U KAP MAT ME YOUNG ZERKËN/ Reagon për herë të parë bukuroshja bjonde

U KAP MAT ME YOUNG ZERKËN/ Reagon për herë të parë bukuroshja bjonde

Young Zerka ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave ditët e fundit për shkak të disa fotove të publikuara nga “Lajmi.net”, ku ai shfaqej në shoqërinë e një vajze bjonde teksa relaksoheshin në pishinë.

Menjëherë u aludua se Zerka i ka dhënë fund lidhjes me Ronelën dhe ka nisur një romancë me vajzën në foto e cila është modele dhe quhet Joana Alimema.

Së fundmi edhe vetë Joana ka reaguar lidhur me këto foto duke publikuar lajmin në Instastory shoqëruar me një “Upssss”.

Megjithatë modelja ende nuk ka dhënë një prononcim për marrëdhënien e saj me Zerkën.