MË PROVOKUESE SE KURRË/ Fotot e fundit të Agnesa Vuathaj do t’ju mahnisin – AlpeGossip
MË PROVOKUESE SE KURRË/ Fotot e fundit të Agnesa Vuathaj do t’ju mahnisin

MË PROVOKUESE SE KURRË/ Fotot e fundit të Agnesa Vuathaj do t’ju mahnisin

Agnesa Vuthaj është padyshim një nga femrat më të bukura shqiptare dhe për këtë gjë biem të gjithë dakord.Por me siguri ky fotosesion që ajo ka bërë së fundmi do t’ju lërë pa fjalë .

Bukuroshja shqiptare ka kryer një sërë fotosh dhe i ka postuar ato në rrjetet sociale,aty ku edhe numëron fansa të shumtë. E veshur me një fustan në ngjyrë lejla ajo shkëlqen si kurrë ndonjëherë .

Detaji që e ka bërë edhe më të përfolur fustanin e saj është se njëra këmbë e Agnesës është totalisht e zbuluar duke i lënë shumë pak vend imagjinatës për të mos thënë aspak!

Ky look mjaft ekstravagant siç duket është pëlqyer shumë nga fansat e bukuroshes dhe komentet pikante nuk kanë munguar.Vetë Agnesa shprehet se e adhuron ngjyrën lejla dhe pas këtyre fotove, me siguri edhe ju do t’a dashuroni këtë ngjyrë.