“E KISHA PASION”/ Grimierja e njohur shqiptare: Lija orët e para të mësimit për të bërë make-up – AlpeGossip
“E KISHA PASION”/ Grimierja e njohur shqiptare: Lija orët e para të mësimit për të bërë make-up

“E KISHA PASION”/ Grimierja e njohur shqiptare: Lija orët e para të mësimit për të bërë make-up

Elona Balaj, një prej grimjereve të vajzave të famshme, e ftuar në emisionin “Mos i Fol Shoferit” në Ora News, ka thënë se pasioni i saj për make-up-in ka lindur që herët.

Madje ajo thekson se linte orët e mësimit për tu rregulluar dhe mami nuk i gjende asnjëherë tualetet në vendin e tyre, pasi Elona i merrte me vete.

Elona Balaj: Ky pasion lindi shumë papritur. Thjeshtë isha një vajzë adoleshente e apasionuar pas make-up-it. Gjithmonë lija orët e para të mësimit për të bërë make-up. E kam pasur shumë pasion gjithmon gjërat e mamit nuk ishin në vendin e vet dhe sa herë mami donte ndonjë gjë unë i kisha marrë me vete
.