DALIN PAMJET/ Noizy e puth Dhurata Dorën në skenë dhe….(VIDEO) – AlpeGossip
DALIN PAMJET/ Noizy e puth Dhurata Dorën në skenë dhe….(VIDEO)

DALIN PAMJET/ Noizy e puth Dhurata Dorën në skenë dhe….(VIDEO)

“Mi amor” ishte bashkëpunimi që sollën Noizy dhe Dhurata Dora. Kënga rezultoi të ishte e suksesshme duke grumbulluar një numër rekord shikimesh në Youtube.

Suksesi ka bërë që Noizy dhe Dhurata të jenë bashkë edhe në koncerte.

Ata përgjatë këtij sezoni kanë performuar disa herë bashkë.

E kimia perfekte që reflektohet edhe në projekte e bën që edhe të shkëmbehet ndonjë puthje miqësore.

Një detaj i tillë është kapur nga ndjekësit në rrjete sociale që menjehërë kanë nisur aludime se a mos ka diçka më shumë në këtë raport.

VIDEO