RIKTHEHET DAJANA SHABANI/ Zbulohet emisioni dhe ekrani ku do ta shohim (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
RIKTHEHET DAJANA SHABANI/ Zbulohet emisioni dhe ekrani ku do ta shohim (FOTO+VIDEO)

RIKTHEHET DAJANA SHABANI/ Zbulohet emisioni dhe ekrani ku do ta shohim (FOTO+VIDEO)

Moderatorja Dajana Shabani do të rikthehet në RTV Ora, por tashmë me një emision të ri. Emisioni quhet “D-Night” dhe do të na shoqërojë nga e hëna në të enjte, në orën 23:00.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë moderatorja, teksa ka ndarë në rrjete sociale videon promo të “D-Night”.

“D-Night ne RTV ORA. Nese ju kam prishur gjumin, behuni gati t’ju le pa gjume! Sigurisht qe do jemi Liveee se une nuk njoh regjistrim.12 vite ne ekran, eshte vetem fale jush! Ju dua nga zemra”, ka shkruar Dajana krahas videos.