U THA SE DO TË SHKONTE NË ”TOP CHANNEL”/ Reagon për herë të parë Fatma – AlpeGossip
U THA SE DO TË SHKONTE NË ”TOP CHANNEL”/ Reagon për herë të parë Fatma

U THA SE DO TË SHKONTE NË ”TOP CHANNEL”/ Reagon për herë të parë Fatma

Ditën e djeshme u përfol se moderatoren shumë të pëlqyer nga publiku, Fatma Methasanin nuk do ta shohim më në INTV dhe se ajo do të zhvendoset në Top Channel. Shkak për këto thashetheme u bë një foto e Fatmës në ambientet e Topit.

Mirëpo sot vetë moderatorja i ka hedhur poshtë këto thashetheme duke postuar një foto nga zyra e saj në INTV.

Fatma shfaqet krah një fanseje e cila ka ndjekur çdo dalje të saj televizive.

Pra siç duket Fatmën edhe këtë sezon do e shohim në drejtimin e “Fun day” në INTV.