Rita Ora në pushime me të dashurin, bëjnë edhe gjeste provokuese në plazh (FOTO) - AlpeGossip
Rita Ora në pushime me të dashurin, bëjnë edhe gjeste provokuese në plazh (FOTO)

Rita Ora në pushime me të dashurin, bëjnë edhe gjeste provokuese në plazh (FOTO)

Ajo po shijon pushimin në Itali bashkë me të dashurin e saj, Andrew Watt për disa ditë. Rita Ora ka fluturuar direkt nga Tirana për në Verona, kurse dje ajo është fotografuar nga paparacit së bashku me Watt.

Ata të dy duket se po kalojnë kohë të mirë së bashku dhe po i shijojnë pushimet. Rita në këto imazhe shihet me bikini ngjyrë portokalli dhe dukej në formë shumë të mirë trupore.

Por ajo që bënë më së shumti përshtypje është se si Watt e përqafonte dhe e puthte, duke mos ia kursyer as këmbët e gjoksin.

Ndryshe, Watt shihet edhe duke i bërë fotografi bukuroshes shqiptare, fotografi të cilat më vonë i kemi parë në rrjetet sociale të menaxhuara nga Rita.