Koncerti në Tiranë/ Rita Ora dhe motra e saj vinë me një dedikim: “Me kryebashkiakun me të mirë në botë…(FOTO) – AlpeGossip
Koncerti në Tiranë/ Rita Ora dhe motra e saj vinë me një dedikim: “Me kryebashkiakun me të mirë në botë…(FOTO)

Koncerti në Tiranë/ Rita Ora dhe motra e saj vinë me një dedikim: “Me kryebashkiakun me të mirë në botë…(FOTO)

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Rita Ora, e cila do të mbajë ditën e sotme një super koncert në “Sheshin Skënderbej” ka mbërritur në Tiranë.

Përveç motrës, Elena, Rita shoqërohet edhe nga babai i saj. Ndërkohë personi i parë që ka takuar është në tokën shqiptarë është kryebashkiaku Erion Veliaj, me të cilin po zhvillon një takim në ambientet e Bashkisë së Tiranës.

Elena Ora, motra e Ritës, ka publikuar një foto në instastory ku shfaqet me këngëtaren me famë botërore dhe Kryetarin e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj për të cilin shkruan: Kryebashkiaku më i mirë.