I dinit historitë e dashurisë së Luana Vjollcës! Nga Adriani te Krenari, cila është e vërteta (FOTO) – AlpeGossip
I dinit historitë e dashurisë së Luana Vjollcës! Nga Adriani te Krenari, cila është e vërteta (FOTO)

I dinit historitë e dashurisë së Luana Vjollcës! Nga Adriani te Krenari, cila është e vërteta (FOTO)

Luana Vjollca është njëra nga personazhet më të pëlqyera shqiptare. Ajo gëzon pamje seksi dhe provokuese, të cilën nuk ngurron që ta ekspozoj në rrjetet sociale.

Por duket se Luanës nuk i ka ecuar dhe aq shumë në lidhjet e saj të dashurisë.

Luana Vjollca, vite më parë ishte në lidhje dashurie me këngëtarin, Adrian Gaxha, shkruan Albeu.com.

Lidhja e tyre nuk ka zgjatur shumë, mirëpo prapa tyre kanë mbetur shumë momente të veçanta të dokumentuara në fotografi. Madje pas ndarjes me Adrianin Luana ka bërë edhe këngën e saj të parë me titull “Askush sdo e besoj”, e cila u hamëndësua se ishtë për Adrianin.

Më pas Luana u përfol se ishte e lidhur me menaxherin e një qëndre biznesi. Fjala ishte për Kreshnik Kasnecin, të cilin e ka pasur të dashur dhe Samanta.

Por tashmë duket se një dashuri e re ka lindur për Luanën. Ajo është e lidhur me bisnezmenin Krenar Çoçajn. Të shohim nëse ai do të jetë e treta e vërteta për moderatoren simpatike.