HARROJENI “ZEMËR”/ Dhurata Dora sjell super hitin e ri me reperin gjerman (FOTO) – AlpeGossip
HARROJENI “ZEMËR”/ Dhurata Dora sjell super hitin e ri me reperin gjerman (FOTO)

HARROJENI “ZEMËR”/ Dhurata Dora sjell super hitin e ri me reperin gjerman (FOTO)

Bashkëpunimi i Dhurata Dorës me reperin algjerian Soolking rezultoi i suksesshëm dhe është kthyer në hit. Kënga “Zemër” ka arritur mbi 60 milion shikime në Youtube e pas këtij suksesi, Dhurata pritet të publikojë një tjetër hit.

Këngëtarja ka bashkëpunuar për këngën e re me reperin gjerman, Moe Phoenix.

Kënga është gati dhe pritet të kthehet në hit ndërsa videoklipin dyshja ende nuk e ka realizuar.