Urimi i Miriamit sishte gjë, vjehrri i bën poezi Albanit për ditëlindje: Je dhuratë nga perënditë – AlpeGossip
Urimi i Miriamit sishte gjë, vjehrri i bën poezi Albanit për ditëlindje: Je dhuratë nga perënditë

Urimi i Miriamit sishte gjë, vjehrri i bën poezi Albanit për ditëlindje: Je dhuratë nga perënditë

Këngëtari shumë i dashur për publikun dhe krijuesi i shumë hiteve të njohura, Alban Skënderaj feston sot ditëlindjen. Në këtë ditë të veçantë nuk kishte si të mungonte një urim nga Miriami e cila i bëri një dedikim në Instagram.

“Gezuar ditelindjen jeta ime. Ameli dhe une do te te duam perjetesisht dhe asgje s’do kishte kuptim pa ty”, shkruante ndër të tjera në urimin e saj Miriam.

Por jo vetëm nga bashkëshortja, Albani ka marrë urim edhe nga vjehrri i cili i ka bërë një poezi.

 

“20 Prill…Eshte nje dite Per ne, dhurate nga perendite. Ka lindur ky djale Per zemren dhe zerin te le pa fjale Gezuar Alban”, shkruan Agim Cani.