Këngëtarja shqiptare i del burrit para me flokë rozë, reagimi i tij do t’ju lë pa fjalë (FOTO) – AlpeGossip
Këngëtarja shqiptare i del burrit para me flokë rozë, reagimi i tij do t’ju lë pa fjalë (FOTO)

Këngëtarja shqiptare i del burrit para me flokë rozë, reagimi i tij do t’ju lë pa fjalë (FOTO)

Pasditen e sotme tek “Rudina” ishte e ftuar këngëtarja e mirënjohur dhe e shumë komentuar për look-un e saj, Mihrije Braha. Me të hyrë në emision ajo mori shumë komplimenta nga moderatorja për pamjen.

 

Gjatë emisionit, Mihrije tregoi për periudhën kur i kishte bërë flokët rozë, trend i përhapur shumë kohët e fundit, ndërsa Mihrije i ka bërë vite më parë.

Nëse mendonit se bashëshorti i saj Naimi është habitur ose e ka kritikuar, përkundrazi kur e ka parë Mihrijen me flokë rozë nuk ka bërë asnjë reagim pasi nuk e ka patur kurrë problem.

“Unë i thashë që do t’i bëja flokët pink dhe ai më tha: Bëji si të duash. Mua më pëlqyen shumë kur pashë veten dhe të gjithë ata që ishin në parukeri mi pëlqyen shumë. Kur erdhi Naimi t’më marrë i dola tek dritat e makinës dhe i thash: A po t’pëlqej? Dhe ai më tha se i pëlqyen. Nuk e ka patur asnjëherë problem që t’i ndryshoj”, u shpreh Mihrije.